Kontakt

info@naturstenskompaniet.se
Växel: 044-738 00

Naturstensutställning i Stockholm

Välkomna till Naturstenskompaniets utställning i Stockholm, med 150 prover av natursten i olika material och bearbetningar. I utställningen finns ytor som på ett bra sätt visar upp Ölandsstenen i dess olika sorteringar. Dessutom visas utomhusprodukter, såsom hällar, gatsten, kantsten, trappor och murar.


Läs mer >

Kontor

Kristianstad

Naturstenskompaniet
Norra Bjärlövsvägen 14
291 95 Färlöv

Öland

Naturstenskompaniet
Östra Alvarvägen 30
387 70 Löttorp

Stockholm

Naturstenskompaniet
Sockenvägen 475
122 33 Enskede

Varberg

Naturstenskompaniet
Härdgatan 23
432 32 Varberg

Glimåkra

Naturstenskompaniet
Högsma 1104
280 64 Glimåkra

Emmaboda

Naturstenskompaniet
Box 77
361 22 Emmaboda
(Besöksadress: Smedjegatan 4)

Eric Lundmark

VD

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73833 Mobil: eric.lundmark@naturstenskompaniet.se

Göran Falk

Försäljningschef

Kontor: Öland Telefon: 0485-665453 Mobil: goran.falk@naturstenskompaniet.se

Anders Karlsson

Produktionschef

Kontor: Glimåkra Telefon: 044-455 08 Mobil: anders.karlsson@naturstenskompaniet.se

Anders Winbo

Utomhus

Kontor: Varberg Telefon: 044-73807 Mobil: anders.winbo@naturstenskompaniet.se

Per-Anders Gustafsson

Utomhus

Kontor: Varberg Telefon: 044-73818 Mobil: pa.gustafsson@naturstenskompaniet.se

Joakim Steen

Utomhus

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471-488 70 Mobil: joakim.steen@naturstenskompaniet.se

Michael Eriksson

Inomhus

Kontor: Stockholm Telefon: 08-930702 Mobil: michael.eriksson@naturstenskompaniet.se

Erik Cederlund

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-455 06 Mobil: erik.cederlund@naturstenskompaniet.se

Tomas Larsson

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-45504 Mobil: tomas.larsson@naturstenskompaniet.se

Martina Mankel

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73817 Mobil: martina.mankel@natrustenskompaniet.se

Tobias Berge

Inomhus

Kontor: Öland Telefon: 0485-665452 Mobil: tobias.berge@naturstenskompaniet.se

Maria Nylander

Inköp

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73802 Mobil: maria.nylander@naturstenskompaniet.se

Mariette Karlsson

Miljö- och Arbetsmiljöfrågor

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471 488 08 Mobil: mariette.karlsson@swimpex.se

Rosita Torevik

Ekonomi

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73816 Mobil: rosita.torevik@naturstenskompaniet.se

Birgitta Harneborn Jansson

Fakturering

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73813 Mobil: birgitta.jansson@naturstenskompaniet.se

Lena Gustavsson

Fakturering

Kontor: Öland Telefon: 0485-665451 Mobil: lena.gustavsson@naturstenskompaniet.se

Stefan Nilsson

Platsansvarig Öland

Kontor: Öland Telefon: 0485-665455 Mobil: stefan.nilsson@naturstenskompaniet.se

Marcus Sjöstedt

Platsansvarig Glimåkra

Kontor: Glimåkra Telefon: 044-45515 Mobil: marcus.sjostedt@naturstenskompaniet.se

Martin Persson

Platsansvarig Bjärlöv

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73832 Mobil: martin.persson@naturstenskompaniet.se