Kontakt

info@naturstenskompaniet.se
Växel: 044-738 00

Naturstensutställning i Stockholm

Välkomna till Naturstenskompaniets utställning i Stockholm, med 150 prover av natursten i olika material och bearbetningar. I utställningen finns ytor som på ett bra sätt visar upp Ölandsstenen i dess olika sorteringar. Dessutom visas utomhusprodukter, såsom hällar, gatsten, kantsten, trappor och murar.


Läs mer >

Kontor

Kristianstad

Naturstenskompaniet
Norra Bjärlövsvägen 14
291 95 Färlöv

Öland

Naturstenskompaniet
Östra Alvarvägen 30
387 70 Löttorp

Stockholm

Naturstenskompaniet
Sockenvägen 475
122 33 Enskede

Varberg

Naturstenskompaniet
Härdgatan 23
432 32 Varberg

Glimåkra

Naturstenskompaniet
Högsma 1104
289 94 Glimåkra

Emmaboda

Naturstenskompaniet
Smedjegatan 4
361 31 Emmaboda

Eric Lundmark

VD

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73833 eric.lundmark@naturstenskompaniet.se

Göran Falk

Försäljningschef

Kontor: Öland Telefon: 0485-665453 goran.falk@naturstenskompaniet.se

Per-Anders Gustafsson

Utomhus

Kontor: Varberg Telefon: 044-73818 pa.gustafsson@naturstenskompaniet.se

Joakim Steen

Utomhus

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471-488 70 joakim.steen@naturstenskompaniet.se

Mattias Toft

Utomhus

Kontor: Bjärlöv Telefon: 044-73807 mattias.toft@naturstenskompaniet.se

Lars Gustavsson

Utomhus

Kontor: Bjärlöv Telefon: 044-738 11 lars.gustavsson@naturstenskompaniet.se

Michael Eriksson

Inomhus

Kontor: Stockholm Telefon: 08-930702 michael.eriksson@naturstenskompaniet.se

Erik Cederlund

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-455 06 erik.cederlund@naturstenskompaniet.se

Tomas Larsson

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-45504 tomas.larsson@naturstenskompaniet.se

Martina Mankel

Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73817 martina.mankel@naturstenskompaniet.se

Tobias Berge

Inomhus

Kontor: Öland Telefon: 0485-665452 tobias.berge@naturstenskompaniet.se

Maria Nylander

Inköp

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73802 maria.nylander@naturstenskompaniet.se

Mariette Karlsson

Miljö- och Arbetsmiljöfrågor

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471 488 08 mariette.karlsson@swimpex.se

Rosita Torevik

Ekonomi

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73816 rosita.torevik@naturstenskompaniet.se

Birgitta Harneborn Jansson

Fakturering

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73813 birgitta.jansson@naturstenskompaniet.se

Lena Gustavsson

Fakturering

Kontor: Öland Telefon: 0485-665451 lena.gustavsson@naturstenskompaniet.se

Marcus Sjöstedt

Platsansvarig Glimåkra

Kontor: Glimåkra Telefon: 044-45515 marcus.sjostedt@naturstenskompaniet.se

Martin Persson

Platsansvarig Bjärlöv

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73832 martin.persson@naturstenskompaniet.se

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta. Du kan närsomhelst ändra dina inställningar i webbläsaren.

Stäng