Kontakt

info@naturstenskompaniet.se
Växel: 044-738 00

Besök oss i Stockholm

Vi har ett Showroom med tre duktiga säljare och mer än 150 prover som visar natursten i olika material och bearbetningar. Boka gärna tid, så att någon säljare säkert kan ta emot er.


Läs mer >

Kontor

Kristianstad

Naturstenskompaniet
Norra Bjärlövsvägen 14
291 95 Färlöv

Öland

Naturstenskompaniet
Östra Alvarvägen 30
387 70 Löttorp

Stockholm

Naturstenskompaniet
Gröndalsvägen 34
117 66 Stockholm

Varberg

Naturstenskompaniet
Härdgatan 23
432 32 Varberg

Glimåkra

Naturstenskompaniet
Högsma 1104
289 94 Glimåkra

Emmaboda

Naturstenskompaniet
Smedjegatan 4
361 31 Emmaboda

Helsingborg

Naturstenskompaniet
Grustagsgatan 1B
254 64 Helsingborg

Eric Lundmark

VD

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73833 eric.lundmark@naturstenskompaniet.se

Tomas Larsson

Försäljningschef

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-45504 tomas.larsson@naturstenskompaniet.se

Robert Nylund

Försäljning Utomhus

Kontor: Stockholm Telefon: 0721699593 robert.nylund@naturstenskompaniet.se

Per-Anders Gustafsson

Försäljning Utomhus

Kontor: Varberg Telefon: 044-73818 pa.gustafsson@naturstenskompaniet.se

Joakim Steen

Försäljning Utomhus

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471-488 70 joakim.steen@naturstenskompaniet.se

Mattias Toft

Försäljning Utomhus

Kontor: Helsingborg Telefon: 044-73807 mattias.toft@naturstenskompaniet.se

Maria Nylander

Inköp/Försäljning Utomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73802 maria.nylander@naturstenskompaniet.se

Michael Eriksson

Key Account Manager Inomhus

Kontor: Stockholm Telefon: 08-930702 michael.eriksson@naturstenskompaniet.se

Erik Cederlund

Key Account Manager Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-455 06 erik.cederlund@naturstenskompaniet.se

Andreas ”Palle” Pallesen

KEY ACCOUNT MANAGER INOMHUS

Kontor: Kristianstad Telefon: 0706739309 andreas.pallesen@naturstenskompaniet.se

Martina Mankel

Inköp/Administration Inomhus

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73817 martina.mankel@naturstenskompaniet.se

Mariette Karlsson

Miljö

Kontor: Emmaboda Telefon: 0471 488 08 mariette.karlsson@scandinavianstone.com

Sven Jönsson

Arbetsmiljö

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73803 sven.jonsson@scandinavianstone.com

Josefin Jonsson

Ekonomi

Kontor: Kristianstad Telefon: 044-73812 josefin.jonsson@naturstenskompaniet.se

Magnus Wilhelmsson

Platsansvarig Öland

Kontor: Öland Telefon: 070-873 98 32 magnus.wilhelmsson@naturstenskompaniet.se

Martin Persson

Platsansvarig Glimåkra & Kristianstad

Kontor: Glimåkra Telefon: 044-73832 martin.persson@naturstenskompaniet.se

Morgan Thomasson

Ansvarig Produktionsutveckling

Kontor: Glimåkra Telefon: 044-45507 morgan.thomasson@naturstenskompaniet.se

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta. Du kan närsomhelst ändra dina inställningar i webbläsaren.

Stäng